- Voor 4 superlekkere broodjes
- 4 Kwekkeboom Oven Black Angus kroketten
- 4 hamburgerbroodjes, zelfgebakken of gekocht
- Voor de mosterdsaus
- 2 flinke tl grove mosterd
- 4 el mayonaise
- ½ - 1 klein sjalotje, zeer fijn gesnipperd
- 1 ½ el verse bladpeterselie, fijngehakt
- peper & zout
Er zijn maar weinig snacks waar ik zo blij van word als een goede kroket! Knapperig van buiten met een heerlijke volle ragout als vulling. Ik hou er van! En in combinatie met een mooi broodje en een fijne saus komt een goede kroket echt goed tot zijn recht!
Met de nieuwe Oven Black Angus kroketten maakt Kwekkeboom het ons wel heel gemakkelijk om thuis te genieten van heerlijke kroketten. De kroketten zijn – zoals de naam al doet vermoeden – geschikt voor de oven en de airfryer. Dat scheelt een hoop gedoe met een frituurpan of pannetje met olie op het gas. Door een speciale techniek – de Crisp Sensation – die Kwekkeboom heeft toegepast, zijn de kroketten super krokant. Samen met de mooie vulling van black angus vlees levert dit dus een heerlijke kroket op! De black angus runderen uit Zuid-Amerika – die voor deze kroketten worden gebruikt – grazen het hele jaar door buiten en krijgen natuurlijke voeding.
Voor mijn ultieme broodje kroket heb ik de Black Angus kroket gecombineerd met een heerlijk hamburgerbroodje en zelfgemaakte mosterdsaus. Je kunt de hamburgerbroodjes zelf bakken of kopen. Zorg in dat laatste geval wel voor goede – bij voorkeur van een bakker – en niet de droge voorverpakte die al weken in het schap liggen. Geniet van dit ultieme broodje kroket!
Bereiding: Broodje Black Angus kroket met mosterdsaus
Meng voor de mosterdsaus de mosterd met de mayonaise, het gesnipperde sjalotje en de fijngehakte peterselie. Breng de mosterdsaus op smaak met peper & zout.
Maak je de Black Angus kroketten in de airfryer, verwarm deze dan voor op 200 °C en bak de kroketten 10 minuten. Bereid je ze in de oven, bak ze dan 13 minuten in een voorverwarmde oven van 220 °C.
Snijd de hamburgerbroodjes open, doe de Black Angus kroket ertussen en schep er een flinke lepel mosterdsaus op.
Foto’s: Erik Spronk


