Tijdelijk korting op mijn populairste boeken!Bestel nu!

Mijn nieuwe bakboek: De Bakatlas. Op wereldreis in je eigen keuken.

Rutger van den Broek
door Rutger van den Broek
2 juli 2021Bijgewerkt 20 februari 20242 min lezen
Bakatlas

Superleuk nieuws! Eindelijk mag ik het vertellen! De afgelopen twee jaar ben ik achter de schermen druk bezig geweest met het maken van een nieuw bakboek: De Bakatlas! Overal ter wereld wordt gebakken, en de meest bekende, lekkere of juist gekke baksels heb ik voor je verzameld in mijn nieuwe boek! Van de Oostenrijkse apfelstrudel tot de Portugese pastéis de nata en van Indonesische pandancake tot aan Amerikaanse devil’s foodcake, ze staan allemaal in mijn Bakatlas. Of wat denk je van koeksisters uit Zuid-Afrika en Russische honingtaart? In meer dan 150 toegankelijke recepten laat ik je zien hoe er overal gebakken wordt en hoe je dat zelf thuis kunt doen: van koekjes, taarten en cakes tot aan brood(jes) en desserts. Dus zet de oven aan en maak een wereldreis in je eigen keuken! Hieronder krijg je alvast een klein voorproefje!

Wil je De bakatlas bestellen? In de voorverkoop kun je deze speciale editie van De bakatlas reserveren, waarbij je een gratis online masterclass krijgt.

Torta della nonna
brownies cookies
Kunefe
Mini bakewell tarts

Kijkje in de keuken van de Bakatlas

Twee jaar lang heb ik veel onderzoek gedaan naar baksels wereldwijd en natuurlijk heel veel uitgeprobeerd en geperfectioneerd. Het was een flinke klus om uit alle recepten een selectie te maken van 150, maar het is gelukt en ik ben er heel trots op! De tekst van mijn nieuwe boek is al helemaal af en op dit moment zit ik midden in de fotodagen. Dat komt er op neer dat ik alle 150 recepten (die ik al meerdere keren heb gemaakt om uit te testen) nu weer allemaal maak voor op de foto. Samen met mijn fotograaf Saskia en stylist Alexandra zetten we alle recepten en veel extra sfeerbeelden in 11 dagen op de foto. Je kunt je voorstellen dat mijn keuken deze weken ontploft is, maar het resultaat wordt echt geweldig!

Bakatlas foto's

De Bakatlas komt uit in oktober 2021 en zal binnenkort te bestellen zijn bij de (online) boekwinkels. Dus ga mee op reis rond de wereld in 150 recepten. Ik ben er (bijna) klaar voor!

Groetjes, Rutger

Baktotaal

Dit artikel kan affiliatielinks bevatten. Dit betekent dat ik een kleine commissie ontvang als jij via deze links iets koopt, zonder extra kosten voor jou.

Geef jouw beoordeling!

Gemiddeld 5,0 uit 11 beoordelingen

Reacties · 61

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen.

Ingrid Tichelaar

Geweldig, gefeliciteerd, ik kijk ernaaruit om hem te bestellen en nog meer naar het doorbladeren.

Sandra

Wowww 150 recepten. Te gek zeg!!! Wat een enorme klus voor je, maar het resultaat zal vast om supertrots op te zijn. Wat leuk dat we even van je voorpret mogen meegenieten. Veel succes met foto's uitzoeken en alles wat het boek alleen maar nog mooier maakt. En...... sterkte met de afwas en de poets na al je bakuren hihihi. Hulp nodig? Roep maar hoor ;-) Bakgroetjes, Sandra

RutgerAuteur

Hi! Ik ben er heel trots op ja. Alleen die afwas... Dat is altijd het nadeel bij bakken :)

Saskia

Gefeliciteerd met je nieuwe boek,ik ben fan en kan niet wachten op dit mooie boek,heb er al 2,maar deze komt er zeker ook,geniet ervan met je succes

RutgerAuteur

Thanks!

Carina

Wauw dat is gaaaaaafff een hele dikke proficiat 🍾 Ja uhh je mag zeker trots zijn op jezelf enne ik ben da stiekem ook 🤫🤫🤫🤫😘

RutgerAuteur

Dankjewel :)

ankie

Gefeliciteerd!!! Fantastisch nieuws.

Marie

Leuk verjaardags kado Zal mijn kids de hints gevrn kijk er nasf uit👍🏼👍🏼

Liduin

Prachtig uitgegeven, zal vast een groot succes worden! Weer iets op mijn verlanglijstje.

Jacqueline

Super 😍, kan haast niet wachten totdat het oktober is

Nellina

Wat leuk! Krijgen we alvast een klein voorproefje door een recept uit het boek al te onthullen?😉

Elly

Hoi Rutger, Kijk er weer naar uit😉

Jeannet

Ik kan niet wachten tot het in de winkel ligt.

Nicole

Hallo Rutger Ik kijk er alvast naar uit maar ik hoop dat de letterdruk duidelijk zal zijn want Ik vind tegenwoordig die tegenwoordig heel licht Grts